esmaspäev, 26. märts 2018

Suusabaasis on tantsupidu


Kohalikud taliolümpiamängud “Suusabaasis on tantsupidu”
31. märtsi õhtul kogunesid Kerro pereklubi laudkonnad mõõtu võtma taliolümpia aladel. Varasemalt on klubis peetud nii suve- kui ka sügisolümpiamänge. Võistlejaid oli kogunenud 50 ringis. Enamus neist oli taliolümpiaks kohases pidulikus-sportlikus riietuses, kes oli dressides, tossudes-kleidis, villastes sokkides/sääristes või kampsunis, kel oli peas mütsid/läki-läki, kaelas sallid jne.

Viis laudkonda marssisid enda poolt meisterdatud lippude saatel saali ning taliolümpia kuulutati avatuks. Saal oli kaunistatud temaatiliselt - esindatud olid nii suusad, lumehanged kui ka olümpiarõngad. “Pidulikult” süüdati olümpiatuli ning jagati igale laudkonnale oma tuli. Seejärel asuti maitsma head-paremat, mida korraldav laudkond Ants Käpp valmistanud oli. Kuna ees ootas väga sportlik õhtu, siis oli selge see, et energiat kulub palju ning korraldajad pakkusid sooja kartulit ja kastet ning selle kõrvale sobivaid salateid ja suupisteid. Seejärel tervitasid korraldajad peolisi teemakohase tantsunumbriga ning bänd võis alustada.

 


Pärast esimest tantsublokki ehk kui soendus oli tehtud algasid võistlusalad. Alad, milles mõõtu võeti olid järgmised: laskesuusatamise teatevõistlus, hoki, suusahüpped. Suusahüpete kriteeriumiks oli see, et hüpata tuli koos suuskadega. Olulist rolli ei mänginud see, kuidas ja kus suusad täpsemalt asusid. Pärast vahepealseid tantsupoognaid võisteldi veel bobikelgu paarissõidus ning jäätantsus. Kõige tähtsam oli stiil, sest mõlemas alas jagas žurii stiilipunkte. 


Südaööks oli kõige sportlikum laudkond selgunud ning jagati võistlejatele välja medalid ning isiklikud olümpiatuled. Seejärel õnnitleti veebruari- ja märtsikuu sünnipäevalapsi ning lihavõttejänes kinkis sünnipäevalistele magusad praemunad.
Pidu oli meeleolukas ning peoliste oskused said korralikult proovile pandud. Suured tänud korraldavale laudkonnale Ants Käppale. Uute kohtumisteni juba mai kuus, mille teemaks on “Võimalik vaid Kerros” a la pidu vene moodi. 
 
Klubi perenaine Janelle Leenurm